Aanvullende informatie
| Prijseenheid | |
|---|---|
| Materiaal | |
| Kleur | |
| Zichtbaar in Showtuin? |
€10,95
€10,95
Voor het aanleggen van kunstgras zijn bepaalde accessoires benodigd die er voor zorgen dat uw kunstgras lange tijd in topconditie blijft! Wij adviseren altijd Geotextiel, Haken en Kwartzand te verwerken bij uw kunstgras.
Kwartszand wordt gebruikt voor de stabiliteit van het kunstgras en om de vezel goed overeind te krijgen en te houden. Alleen kwartszand is te gebruiken voor in uw kunstgras, dit heeft namelijk een ronde niet scherpe kleine korrel, waardoor de vezels niet beschadigingen bij intensief gebruik.
Afname is per stuk (zak van 20kg), wij adviseren om ongeveer 3kg kwartszand per m2 te verwerken voor een optimaal resultaat. Kunstgras soorten met hogere vezel adviseren wij om nog meer te bezanden.
| Prijseenheid | |
|---|---|
| Materiaal | |
| Kleur | |
| Zichtbaar in Showtuin? |
Jardeno Muurelement Terrastone 12x15x60cm Antraciet
Jardeno Edge Strip Metaal 27,5x150cm Corten
Jardeno Edge Strip Metaal 37,5x150cm Corten
✓ Zeer grote showtuin
✓ Betrouwbaar familiebedrijf
✓ Deskundig & persoonlijk advies
✓ Eigen voorraad & transport
✓ Breed assortiment
✓ Onderdeel van Jansen Hoveniers
✓ Betaalbaar en vertrouwd sinds 1934
✓ Online bestelmogelijkheden